Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Вітання з нагоди свят нашої державності – Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України

Шановні жителі Березівської об’єднаної громади!

Прийміть найкращі вітання з нагоди свят нашої державності – Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України!

Історично склалося, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу, незалежність і славу України. З ним ідуть у бій солдати на Сході країни, захищаючи її територіальну цілісність, за нього віддають життя кращі сини України.

День Державного Прапора та День незалежності України – не просто святкові дні в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні  тисячі справжніх патріотів.

Зичу Вам і всім Вашим рідним миру, спокою та злагоди. Нехай кожен з нас має міцне здоров’я, нехай Бог дарує кожному щедру долю, успіхи у всіх добрих справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай наші серця будуть сповнені гордістю за рідну державу, прагнення до єднання та порозуміння! Хай невичерпним залишається джерело віри, надії та любові до нашої неньки України!

Зі святом вас!

 

Голова громади                                                          Надія АРТЕМЕНКО« повернутися до списку новин