Привітання до 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Дня пам’яті та примирення

Шановні ветерани Другої світової війни, жителі Березівської громади!

Сердечно вітаю вас із 74-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Днем пам’яті та примирення!

Сьогодні ми знаходимось на відстані людського життя від тих подій, коли героїзм наших воїнів зупинив фашистську навалу і дав нам, майбутнім поколінням, можливість жити у мирі та злагоді на своїй землі. Ми у вічному боргу перед Вами, шановні ветерани, за мужність, стійкість, силу духу, які Ви виявили в боях за рідну землю. Пам'ять про Ваш подвиг назавжди залишиться в серцях нащадків. Та, на жаль, знову в Україні йдуть бойові дії, а кращі сини і дочки вимушені зі зброєю в руках відстоювати самостійність та територіальну цілісність Батьківщини. Доземний уклін і безмежна вдячність всім захисникам рідної землі! Я вірю, що український народ обов’язково вистоїть і переможе, як це зробили наші діди кілька десятків років тому. Щиро бажаю всім мирного неба над головою, благополуччя, міцного здоров'я, довголіття, світлих надій та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою сільський голова                                                                    Надія Артеменко