Оголошується відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету сільської об’єднаної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Дата: 26.03.2019 09:12

Конкурсний відбір проводиться у рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням двадцять другої сесії Березівської сільської ради 7 скликання від 20.10.2017 № 163 (зі змінами від23.03.2018 № 44, від 10.12.2018 № 244)

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 01 квітня по 03 травня 2019 року включно подати до комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, телефон (054) 2 65 91 17, e-mail: fondsumy@gmail.com) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області на 2017-2020 роки.

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться о 13.00 годині 21 травня 2019 року за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 32, зал засідань, 2 поверх.