Громадські слухання проекту змін до Програми з модернізації, оптимізації та розвитку системи водозабезпечення Березівської об’єднаної територіальної громади Глухівського району Сумської області

Березівська сільська рада повідомляє

що у відповідності до Статуту Березівської сільської об’єднаної територіальної громади 12 липня 2018 о 15:00 в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 відбудуться громадські слухання Проекту змін до Програми з модернізації, оптимізації та розвитку системи водозабезпечення Березівської об’єднаної територіальної громади Глухівського району Сумської області

З проектом змін до Програми з модернізації, оптимізації та розвитку системи водозабезпечення Березівської об’єднаної територіальної громади Глухівського району Сумської області можна ознайомитися в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 та на сайті Березівської об’єднаної територіальної громади.

Зауваження та пропозиції громадськості приймаються відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 до 9  липня 2018 року.