Громадські слухання Проекту детального плану території по вул. Довженка в селі Береза

Березівська сільська рада повідомляє,

що у відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 21 червня 2018 року о 14:00 в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 відбудуться громадські слухання Проекту детального плану території по вул. Довженка в селі Береза Глухівського району Сумської області.

Замовник – Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради.

Розробник – ФОП Якименко Т.І.

З Проектом детального плану території по вул. Довженка в селі Береза Глухівського району Сумської області можна ознайомитися в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 та на сайті Березівської об’єднаної територіальної громади.

Зауваження та пропозиції громадськості приймаються відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради 2-й поверх, каб. № 5, вул. Спаська, 32 до 20 червня 2018 року.