Оберіть свого лікаря

З 1 травня 2018 року розпочинається національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному українцю потрібно буде обрати свого сімейного лікаря та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Інформація щодо лікарів Березівського Центру ПМСД,
з якими можна укласти декларацію

Прізвище, ім'я, по-батькові

Займана посада

Місце знаходження робочого місця

Воробйова Юлія Миколаївна

Головний лікар КЗ Березівської сільської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги», лікар загальної практики – сімейний лікар.

Стаж роботи – 3 роки 5 місяців

Березівська АЗПСМ

В 2014 році закінчила Сумський державний університет за спеціальністю - лікувальна справа.

Чайка Марина Миколаївна

Завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Береза, лікар-педіатр.

Стаж роботи – 11 років

каб. №23 Глухівського ЦПМСД, (за графіком здійснює виїзди селами громади)

В 2007 році закінчила Сумський державний університет за спеціальністю  лікувальна справа.  В 2009 році здобула кваліфікацію магістра з лікувальної справи за фаховою спеціальністю «Педіатрія».

Суржикова Ніна Володимирівна

Завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Шевченкове, лікар-терапевт.
Стаж роботи – 23 роки 5 місяців.

Шевченківська АЗПСМ

В 1996 році закінчила Харківський державний медичний університет за спеціальністю – лікувальна справа.