Оберіть свого лікаря

З 1 травня 2018 року розпочинається національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному українцю потрібно буде обрати свого сімейного лікаря та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Інформація щодо лікарів Березівського Центру ПМСД,
з якими можна укласти декларацію

Прізвище, ім'я, по-батькові

Займана посада

Місце знаходження робочого місця

Воробйова Юлія Миколаївна

Головний лікар КЗ Березівської сільської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги», лікар загальної практики – сімейний лікар.

Стаж роботи – 3 роки 5 місяців

Березівська АЗПСМ

В 2014 році закінчила Сумський державний університет за спеціальністю - лікувальна справа.

Давиденко Микола Володимирович

Завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Слоут, лікар-педіатр.

Стаж роботи – 11 років 10 місяців

Слоутська АЗПСМ

В 2005 році закінчив Харківський державний медичний університет за спеціальністю – педіатрія.

Суржикова Ніна Володимирівна

Завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Шевченкове, лікар-терапевт.
Стаж роботи – 23 роки 5 місяців.

Шевченківська АЗПСМ

В 1996 році закінчила Харківський державний медичний університет за спеціальністю – лікувальна справа.