Концепція державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року

Дата: 23.04.2018 09:09

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р затверджено План заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.  З метою сприяння реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів та відповідно до рекомендацій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у розділі "Архів документів" розміщено для ознайомлення нормативно-правові акти  у сфері захисту прав споживачів, зокрема Закон України «Про захист прав споживачів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 № 217-р «Про схвалення концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року», постанову Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», постанову Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 № 667 «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».

Зразки скарг про порушення законодавства про захист прав споживачів  розміщені на офіційному сайті Держпродспоживслужби - www.consumer.gov.ua