Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

"Серце до серця"

З 2 квітня стартувала ХІІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» під гаслом «Почуй світ». Триватиме вона до 22 квітня.

Цієї весни всі зібрані кошти підуть на придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху для відділення Сурдолгії дитячої обласної лікарні. Долучитися до доброї справи можуть і жителі Березівської об’єднаної громади.

Скриньки для збору коштів встановлені у навчальних закладах (координатори – соціальні педагоги, педагоги-організатори закладів освіти), у відділі освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради. Також пожертви можна здійснити у скриньку, яка розташована у територіальному центрі обслуговування населення за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 32.

Крім того заплановано благодійний концерт, ярмарок, виставки, різноманітні конкурси, спортивні змагання тощо.

Запрошуємо небайдужих громадян взяти участь у благодійній акції «Серце до серця». Зробити це можна:

- долучившись особисто або компанією до організації благодійних заходів та ініціатив;

- розмістивши скриньку у себе в офісі, магазині, клубі, спортивній залі, ресторані, кафе тощо;

- просто здійснивши пожертву;

- ставши волонтером.

Контакти координатора: с. Береза, вул. Центральна, 1, ІІ поверх, відділ освіти,  молоді та спорту  Березівської сільської  ради.

До речі, минулого року Сумська область посіла перше місце за результатами збору коштів під час акції «Я хочу бачити життя». Спільними зусиллями було зібрано 384244,72 гривень, на які придбали сучасне медичне обладнання для проведення діагностики та лікування зору для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. Одна гривня має значення – вона може врятувати життя. А допомога – це більше, ніж слова… Долучайтеся! Робити добро легко!

 

 « повернутися до списку новин