Почав діяти закон «Чужих дітей не буває»

Сьогодні, 6 лютого 2018 року, в Україні офіційно почав діяти закон «Чужих дітей не буває».

«Тепер юстиція має дійсно дієві важелі впливу на тих, хто забуває про існування власних дітей»,- наголошує керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Всіх, хто не платить аліменти понад 6 місяців, до моменту повного погашення боргу, буде тимчасово позбавлено права:
 – виїжджати за кордон,
 – керувати автомобілем,
 – користуватися зброєю та полювати,
 – вирішувати, чи має право його дитина покидати територію країни з матір’ю чи батьком.

Також для неплатників передбачено новий вид відповідальності – суспільно-корисні роботи, оплата за які піде на погашення боргу перед нащадком безпосередньо. Бери мітлу, і заробляй на дитину!

Крім того, вчора Міністр юстиції Павло Петренко презентував публічний реєстр боржників аліментів, який можна переглянути запосиланням https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
 Інформація щодо кожного без винятку неплатника аліментів, в адресу якого відкрито виконавче провадження по несплаті аліментів більше 3 місяців, потрапляє до цього реєстру, до так званої «дошки ганьби».

Якщо громадянин не хоче дбати про своїх дітей – на захист найменших українців стане держава і закон, адже чужих дітей – не буває!

#МінЮст #MinJust4U #ЯМП! #ЧужихДітейНеБуває #ЯМАЮПРАВО! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА #ПЕРЕМОГА