Міжнародна технічна допомога від Швейцарсько-Українського проекту DESPRO

У понеділок, 25 липня, відбулась зустріч сільського голови Надії Артеменко з представникам Швейцарсько-Українського проекту DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні". Мова йшла про хід реалізації Програми з модернізації, оптимізації та розвитку системи водозабезпечення Березівської ОТГ, в рамках якої в 2016 році буде проведена реконструкція 10,425 км водогону в с. Слоут.

Ще однією важливою темою зустрічі стало обговорення з регіональними експертами по Сумській області Вячеславом Сороковським і Вячеславом Козаком питання впровадження міжмуніципального проекту стосовно поводження з твердими побутовими відходами на території Глухівського району в рамках співпраці Глухівської міської ради, Глухівської районної державної адміністрації та Березівської об’єднаної територіальної громади.

На завершення зустрічі Надія Артеменко подякувала експертам проекту DESPRO за фінансову підтримку громаді - цільову грошову безповоротню допомогу в розмрі 1 млн. гривень від проекту міжнародної технічної допомоги та ефективну співпрацю, що, перш за все, сприятиме покращенню інфраструктури села та рівня життя населення.