НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ

З   12 по 18 червня 2016 року два представники Березівської об’єднаної територіальної громади взяли участь у навчальному візиті  до Польщі за тематикою -  «Польська система функціонування допоміжних органів в сільських та сільсько-міських гмінах (громадах)» організованого Фондом Менеджерських ініціатив та швейцарсько – українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Делегація проживала в місті Люблін.

В рамках навчання учасників було ознайомлено з діяльністю  гміни ( громади) Адамув, де було вивчено  співпрацю органу місцевого самоврядування з солецтвами (селами громади), з неурядовими організаціями. Було вивчено інноваційні методи управління освітою за допомогою допоміжних органів. Під час візиту в громаду Гроджіско Дольне ( сільська громада в Підкарпатському воєводстві) ознайомилися з солецькими бюджетами (бюджетами сіл громади). В громаді Конопніца вивчили практику функціонування Добровільних Пожежних Дружин, а в сільсько-міській громаді в Ополі Любельському ознайомилися із співпрацею з допоміжними органами та фіскальною децентралізацією. Підсумковий майстер-клас – Адаптація польського досвіду до практики місцевого самоврядування в Україні  провів Павел Прокоп – голова правління фундації менеджерських ініціатив, радник Президента міста Люблін.