Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт»

Дата: 21.04.2016 15:32

15 квітня на базі Слоутського НВК відбувся місцевий етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт», завдання якого відродження духовності та патріотизму, виховання молоді на кращих традиціях українського народу, розвиток фізичних якостей та сили духу учнівської молоді. Програма фестивалю передбачала проведення конкурсу знавців історії України їїспортивних досягнень та олімпійського руху, знання героїчних сторінок українського козацтва (найвидатніших походів, битв), історичних персоналій, особливостей побуту, одягу, традицій. Спортивні змагання – це «човниковий» біг, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, естафета.

У ІІ турі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт» взяли участь команди Березівського, Первомайського, Слоутського загальноосвітніх навчальних закладів. Члени суддівської колегії, опрацювавши протоколи результатів спортивних та інтелектуальних випробувань, визначили переможців «Козацького гарту»: І місце – команда Слоутського НВК, ІІ місце – команда Березівського НВК, ІІІ місце – команда Первомайського НВК. Команди-переможці нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради. Команда переможець продовжила боротьбу в зональних змаганнях фестилю «Козацький гарт», які відбувалися в м. Кролевець де здобули ІІІ місце . Такі спортивні змагання як «Козацький гарт» дають можливість учасникам більше відчути командний дух гри, адже важлива перемога не однієї особи, а хороші результати кожного із членів команди. «Козацький гарт» вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.