Військово-польові збори одинадцятикласників

Дата: 25.05.2016 15:18

Вперше за багато років хлопці 11-х класів Березівського, Слоутського та Шевченківського навчально-виховних комплексів разом зі своїми вчителями О.В.Мурашком і О.І. Щербанем та директором Слоутського НВК А.П. Гриценком побували на військово-польових зборах.

Віськово-польові збори проходили в одній із військових частин. Хлопці ознайомились з матеріальною та технічною базою українських військовиків. Екскурсію для учнів та педагогів провів командир військової частини.

Великий інтерес у випускників визвала можливість поміряти на себе сучасний бронежилет та каску, потримати в руках бойовий пістолет, розібрати і зібрати автомат або кулемет. Також цікаво було ознайомитись з особливостями гранатомету РПГ "Муха".

Всі присутні з великої цікавістю також фотографувались з діючою зброєю, разом з цим військові пригостили майбутніх українських воїнів солдатською кашею та солодощами.