Привітали довгожительку

Дата: 30.06.2017 15:17

28 червня свій 90-й день народження відзначила жителька села Землянка Серафима Михайлівна Скрипка.

У родинному колі ювілярку привітали староста села Ольга Кугат та директор територіального центру соціального обслуговування населення Березівської ОТГ Лариса Рибалко. Вони побажали іменинниці міцного здоров'я, розуміння, поваги рідних і близьких та всіляких гараздів.
Попри поважний вік, Серафима Михайлівна має світлий розум і добру пам’ять, випромінює оптимізм та бадьорість. Як не дивно, ювілярка ще і по господарству порається – доїть корову. Зберегла бабуся живий інтерес до всього, що відбувається навколо, слідкує за новинами та дуже сумує через події на Сході України.
Родом Серафима Михайлівна із с. Вольна Слобода Глухівського району. Чимало випробувань випало на її долю. Пізнала лихоліття війни і тяжкі часи повоєнної відбудови. Все життя сумлінно трудилася у місцевому колгоспі, а з віком, коли сил стало не вистачати, переїхала до дочки у Землянку. Сьогодні справжнім багатством та опорою ювілярка називає своїх онуків, їх у бабусі – троє.