Зустріч з експертом Швейцарсько-Українського проекту DESPRO Козаком В.І.

В четвер, 23 червня 2016 року, відбулась зустріч Березівського сільського голови Артеменко Н.М., директора КП «Господар-1» Костюченко В.Г., представників виконавчого комітету Березівської сільської ради з експертом з питань децентралізації та соціальної мобілізації Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO Козаком В.І.

В ході зустрічі були узгоджені заходи, направлені на реалізацію Програми з модернізації, оптимізації та розвитку системи водозабезпечення Березівської ОТГ, в рамках якої в 2016 році передбачається реконструкція 10,425 км водогону в с. Слоут.  В якості ресурсного забезпечення передбачається використання коштів державного та місцевого бюджетів,  цільової грошової безповоротної допомоги від проекту міжнародної технічної допомоги DESPRO та залучення коштів населення.

На даний час ведуться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію частини водогону в с. Слоут, початок виконання робіт заплановане на липень 2016 року.