Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

До уваги: змінилась система реєстрації місця проживання

Картинки по запросу картинка паспорта україни

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

 У зв’язку з набранням чинності окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» в Україні з 04.04.2016 року змінилась система реєстрації місця проживання.

Відповідно до закону органом реєстрації визначено виконавчий орган сільської, селищної або міської ради, сільського голову (у разі, якщо відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено).

На території Березівської сільської об’єднаної територіальної громади органом реєстрації по виконанню завдань і функцій з питань реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання\перебування фізичних осіб визначено виконавчий комітет Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області.

 Загальна процедура та вимоги щодо переліку документів, які необхідні для реєстрації, суттєво не змінилися. Адреса, за якою можна буде отримати послугу з реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання\перебування фізичних осіб: вул. Києво-Московська, 31, м. Глухів, Сумська область, 41400.

3 04.04.2016 року штампи до паспортів громадянина України проставляються виконавчим комітетом Березівської сільської ради, за винятком випадків відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорта громадянина України.« повернутися до списку новин