ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРАВ ЖІНОК І МИРУ!

Дорогі жінки Березівської об’єднаної територіальної громади!
Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, любові та краси - Міжнародним днем прав жінок і миру!

Здавна світлий образ прекрасної половини людства був символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Адже всю свою енергію і тепло жінки віддають, насамперед, сім’ї, виховують дітей, дбають про добробут не тільки своєї оселі, а й всього суспільства. Проявляючи справжній професіоналізм та старанність, сьогодні жінки невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, Ваша відповідальність та активна життєва позиція несуть у світ злагоду і добро.
Бажаю Вам, щоб не тільки в свята Ви відчували чоловічу увагу, турботу. Хай буде більше посмішок на Ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я Вам, щастя, краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця.

Зі святом!

Голова Березівської громади                                                                                                 Надія Артеменко