"ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ"

Дата: 25.05.2016 15:06

Наприкінці травня в с.Шевченкове Глухівського району щороку проходять "Шевченківські дні".

Так і в цьому році свято відбулося 20 травня. В ході заходу була представлена виставка дитячих малюнків на тему «Творчість Кобзаря», виставка робіт майстринь-рукодільниць с. Шевченкове та робота учениці Шевченківського НВК «Портрет Шевченка» у техніці квілінг.

Свою частку роботи до організації свята доклали і працівники Шевченківського СБК КЗ «Березівський центр культури і дозвілля». Присутні отримали задоволення від художніх номерів.

Після закінчення заходу жителі села поклали квіти до пам`ятника Т. Шевченка та запалили незгасну свічку пам`яті поета.