Поздоровили воїнів – захисників

У переддень  Дня захисника України представники Березівської об’єднаної громади завітали до військової частини.

У вітальному слові виконуюча обов’язки старости села Шевченкове Олена Щебедько та директор комунального закладу “Березівський центр культури і дозвілля“ Володимир Цюкало поздоровили воїнів – захисників з потрійним  святом: Днем захисника України , Днем Українського козацтва , Покрова Пресвятої Богородиці , подякували їм за службу в ім’я українського народу, а також передали гостинці, які громадівці привезли з нагоди свята.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв, які загинули в АТО на сході нашої країни та героїв  Небесної Сотні .

Учасники народного аматорського колективу “Вербиченька”  Обложківського сільського будинку культури подарували воїнам чудову концертну програму, а військові, у свою чергу, пригостили гостей солдатським обідом.

Шефство громади над військовою частиною буде продовжено і надалі.