ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО

Дата: 13.03.2017 15:02

Завершенням волейбольного сезону на Глухівщині стали змагання чемпіонату Глухівського району з волейболу серед ветеранів.

В спортивному залі Некрасівського навчально-виховного комплексу за звання кращої боролися п’ять команд: «Есмань» (с.Некрасове), «Мічуринець» (с. Шевченкове), «Чапаєвець» (с. Слоут), «Чайка» (сел. Шалигине) та «Клевень» (с. Сваркове).

Обігравши своїх суперників, у фінальному матчі зустрілись дві найсильніші команди – багаторазовий чемпіон Глухівського району «Чапаєвець» та «Есмань». У рівній боротьбі удача була на боці слоутчан, які другий рік поспіль стають чемпіонами району. Третє місце у грі з Шалигинською «Чайкою» вибороли волейболісти «Мічуринця».

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами.

(джерело: http://glh.sm.gov.ua/index.php/uk/news/3745-volejbolnij-sezon-zaversheno)