Екскурсійна поїздка для обдарованих учнів Березівської громади

В рамках виконання Програми підтримки дітей та молоді Березівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2016 -2020 роки, за результатами 2015—2016 навчального року 47 обдарованих учнів навчальних закладів Березівської громади були премійовані поїздкою до столиці України — Києва. Діти відвідали освітньо – розважальний комплекс – Океанаріум «Морська казка», де родзинкою експозиції морських акваріумів безумовно став підводний тунель, всередині якого кожен бажаючий міг спостерігати за життям мешканців морських глибин.

Познайомилися з історією пам’ятника Золоті ворота,побували біля пам’ятника засновникам Києва, милувалися Дніпром-Славутою, погуляли Хрещатиком. А наостанок побули у зоологічному парку Києва. Звичайно, всі отримали духовне, естетичне та інформаційне задоволення.