Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

У пошуках літературних талантів

8 лютого в загальноосвітніх навчальних закладах Березівської сільської ради стартував І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»,номінація “художнє виконавство” - «Живе слово»». Одним з головних завдань конкурсу є популяризація мистецтва художнього слова, збагачення репертуару читців зразками національно-патріотичної лірики; прозовими та поетичними творами письменників-класиків.

18 учнів із шести загальноосвітніх шкіл змагалися за право називатися кращими читцями.Середнювіковукатегоріюпредставили10 конкурсантів, старшувіковукатегорію - 8.

Учасники виступали у трьох номінаціях за індивідуальною формою виконання.У номінації – «Живи, Кобзаре, у пам’яті людській!» учні мали презентувати на вибір уривок з творів Т.Г. Шевченка або твір про Кобзаря (проза чи поезія).Згадали і уславленого Остапа Вишню – номінація «Посміхнімось щиро Вишні» (твір чи уривок з твору гумориста). Крім того, юні таланти мали можливість представити авторський гумористичний прозовий чи поетичний твір у номінації«Власні усмішки».

Журі відмітило достатній художній рівень виконавської майстерності,  сценічну культуру  та естетику зовнішнього вигляду виконавців, оригінальність подачі матеріалу, відповідність репертуару виконавським можливостям і віковим особливостям .

Переможцями фестивалю стали:

уномінації «Живи, Кобзаре, в пам’ятілюдській!»усереднійвіковійкатегорії:

І місце – Радченко Лада  (Березівський НВК),

ІІ місце – Чала Ірина (Шевченківський НВК),

ІІІ місце – Усачова Діана (ІващенківськийНВК);

уномінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»у старшій віковій категорії:

І місце – Заєць Анжела  (Березівський НВК),

ІІ місце – Прокопенко Марія (Шевченківський  НВК),

ІІІ місце – Пушкар Вікторія (Первомайський НВК); 

уномінації «ПосміхнемосьщироВишні»у середнійвіковійкатегорії:

І місце – СтасюкЯрослав  (Шевченківський НВК),

ІІ місце – Коверзнєва Ольга  (Первомайський НВК);

уномінації «ПосміхнемосьщироВишні»у старшійвіковійкатегорії:

І місце – Євменова Аліна  (Березівський  НВК).

уномінації «Власні усмішки»у середнійвіковійкатегорії:

І місце – Костюченко Сергій (Березівський НВК)



« повернутися до списку новин