Сумщина серед областей, які найкраще впоралися з підготовкою заявок на фінансування з держбюджету проектів розвитку інфраструктури

Дата: 26.08.2016 14:51

Станом на 22 серпня до Мінрегіону надійшло 1073 заявки від 156 об’єднаних територіальних громад на проекти розвитку інфраструктури, які будуть реалізовані за рахунок державної субвенції. Загальна сума реалізації проектів, на які подано заявки, становить близько 874 млн грн (~87,4 % розміру субвенції).

Експертною комісією при Мінрегіоні погоджено 984 проектних заявки на загальну суму 800 млн грн.

Найкраще з підготовкою заявок впоралися об’єднані громади Вінницької, Донецької, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської та Сумської областей, які вже розподілили між інфраструктурними проектами 100% виділених їм коштів субвенції.

Як повідомлялося, об’єднані громади мають більше 1000 інфраструктурних проектів, які реалізуватимуть за підтримки держави.

Нагадаємо, у 2016 році з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд грн. Кошти субвенції розподілятимуться між 159 об’єднаними громадами за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 960 тис. грн для найменшої об’єднаної громади до 23 млн грн — для найбільшої.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11378-obyednuytes-i-budut-vam-koshty.html)