Співпраця Березівської об’єднаної громади та Швейцарсько-українського проекту DESPRO

З метою поліпшення якості послуг у сфері поводження з твердими побутовими відходами на території Березівської громади було придбано сміттєвоз за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету.

За фінансової та організаційної підтримки Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO в Березівській об’єднаній громаді також стало можливим придбання  подрібнювача гілок та 20 металевих оцинкованих контейнерів на загальну суму 274 тис. грн.

В майбутньому в рамках співпраці Березівської об’єднаної громади та Швейцарсько-українського проекту DESPRO планується облаштування пункту накопичення ресурсоцінних відходів у с.Слоут з метою поетапного запровадження на території громади роздільного збирання побутових відходів.