Чужих дітей не буває

Дата: 05.10.2017 13:46

У Березівській об’єднаній громаді відбулися заходи з нагоди Дня усиновлення.

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається свято – День усиновлення. У Березівській ОТГ, підтримуючи гасло «Чужих дітей не буває», вирішили порадувати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та їх теперішні родини приємним сюрпризом. 30 вересня відповідно до програми «Підтримка дітей та молоді Березівської сільської ради» відділом освіти, молоді та спорту для них організували туристичну поїздку до Менського зоопарку. Під час екскурсії діти та дорослі отримали можливість побачити левів і пум, вовків, верблюда, зебру Мартіна, кумедних мавпочок, пеліканів, чорних лебедів, благородних оленів та інших тварин й погодувати їх. Особливий захват у дітвори викликав бурий ведмідь Барні. Після завершення екскурсії хлопчики і дівчатка розважалися на ігровому майданчику на території зоопарку.
Сповнені позитивними емоціями та враженнями й задоволені змістовним, веселим відпочинком у колі найближчих людей родини повернулися додому.