Сумська область, Глухівський район

Стартували предметні олімпіади

Дата: 07.11.2016 14:30
Кількість переглядів: 309

5 листопада, в суботу, в освітніх закладах Березівської сільської ради стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Відкриття розпочалося урочистою лінійкою.

Учасників привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Коломін С.А. та завідувач Березівським методичним кабінетом Ковтун Т.М.

Першими пройшли олімпіади з української мови та літератури (05.11.2016), кращі результати виявили учні Березівського , Слоутського та Шевченківського НВК. З фізики ( 06.11.2016), де перемогли учні Слоутського, Іващенківського, Березівського та Шевченківського НВК.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад включає 18 предметів, буде проходити щосуботи та щонеділі і закінчиться 25 грудня. Переможці ІІ етапу представлять Березівську сільську раду на ІІІ етапі, який відбудеться у січні- лютому 2017 р. у м.Суми.