Чорнобиль – 30 років

Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ. Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок. Важким колесом «прокотилась» Україною та всім світом аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

26 квітня у всіх навчальних закладах Березівської громади з нагоди цієї дати відбулись відповідні заходи. Присутні на заходах доземно схилилися в подяці перед ліквідаторами страшної аварії. Перед живими. Перед пам’яттю передчасно померлих.

В Березівському НВК пройшла відкрита виховна година «Дзвони Чорнобиля». Учні щиро вітали ліквідаторів страшної трагедії – Лантуха М.В., Балицького І.П., Багуту О.О., Андросенка О.І., Ковальова А.М. – квітами та оплесками. Ліквідаторам була присвячена літературно-музична композиція, переглянуто документальні фільми.

У Слоутському, Шевченківському та Первомайському НВК відбулись тематичні загальношкільні лінійки «Дзвони Чорнобиля. 30 – ті роковини», «Чорнобиль не має минулого часу», також пройшли тематичні виставки в шкільних бібліотеках «Чорне крило Чорнобиля», «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять» та інше.

У Слоуті, Первомайському відбулись тематичні класні години: «Ми будемо завжди пам’ятати», «Чорнобильські уроки», «Гіркий полин твоєї долі, Україно».

Слоутські школярі зустрілись з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС: Мовчаном В.О., Огієнком В.І., Лежавським О.Г.

У всіх, без виключення, навчальних закладах, відбулись перегляди документальних фільмів про ЧОРНОБИЛЬ.