Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Моя рідна Землянка, ти як та вишиванка

Саме під таким гаслом 5 серпня відсвяткували День села жителі Землянки.

Під чарівними пензликами Валентини Слегіної та Людмили Блаженко рідне село змінилося: хрещатим орнаментом розписані ворота та ганок клубного закладу, мальви та соняшники майорять на автобусній зупинці та ін.
У плетених із лози куренях гостей частували шашликами, кулешем, наливочками; виставка робіт народних умільців, ярмарок смачної випічки та меду та різноманітні розваги для дітей.
Із оновленої місцевими майстрами вуличної сцени присутніх зі святом привітали староста села Ольга Кугат, заступник голови Березівської об’єднаної громади Анатолій Тимощенко та директор Центру культури і дозвілля Володимир Цюкало, побажали усіляких гараздів та вручили заслужені нагороди землянківцям, котрі беруть активну участь у громадському і культурному житті села, його благоустрої та вирішенні соціально-побутових питань. Подяки отримали Валентина Слегіна, Григорій Науменко, Володимир Рой, Олександр Зельний. Також відзначили вокально-хоровий гурт «Файні бабоньки».
Аматори сцени порадували оригінальною концертною програмою. Артисти зачаровували своїми піснями, майстерно жартували та танцювали. Хотілося б відзначити талановите підростаюче покоління: Аню Рибалко, Аню Сугоняко, Глашу Неміровіч, Оленку Свірідову, Ангеліну Рябуху, Софію Касюк,Таню Міхнову, танцювальний гурт «Веселі пельмені» та інших юних учасників художньої самодіяльності. Сподобалися присутнім і гуморески від гостя свята, амаора сцени Глухівського районного БК Петра Сидоренка.
Після концерту на присутніх чекали веселі конкурси, дискотека та «Пісня на біс». Святкування затяглося далеко за північ.

 « повернутися до списку новин