Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ «MEDIA ETC.» ЧЕКАЄ НА ЖУРНАЛІСТІВ СУМЩИНИ

До участі у конкурсі запрошуються мас-медіа, аналітики, що спеціалізуються на економічній тематиці та висвітлюють процес реформування економіки України в засобах масової інформації

Національну премію «MEDIA etc.» засновано цьогоріч для фахових медівників, котрі займаються економічною проблематикою та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. Премію ініційовано та започатковано громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

До участі в конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено 12 премій –у розмірі від 4 до 7 тисяч гривень.

Для участі у конкурсі слід надати електронний лист-заявку на e-mail: konkurs@mediaetc.org/ або дізнатися про умови конкурсу за телефоном 073-058-57-41. Останній день подачі заявок – 22 грудня 2016 року.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/12128-natsionalna-premiya-media-etc-chekaye-na-zhurnalistiv-sumshchyny.html)« повернутися до списку новин