Філією «Глухівська дорожно- експлуатаційна дільниця» ДП «Сумський облавтодор» розпочато ремонт доріг на території Березівської сільської об'єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову від 08.06.2016 р. №373 "Про внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. №498", якою передбачено фінансування робіт з капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування в Сумській області.

На виконання вимог вказаної постанови з державного бюджету було виділено 2, 5 млн. гривень на поточний ремонт доріг на території саме Березівської об'єднаної громади, жителі якої висловлюють подяку працівникам Філії «Глухівська дорожно- експлуатаційна дільниця» ДП «Сумський облавтодор» за якісну та оперативну роботу.