Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Охороні здоров’я – особливу увагу

Березівська сільська рада опікується багатьма напрямками розвитку Березівської сільської об’єднаної територіальної громади. Одним із пріоритетних в сучасних умовах є побудова і вдосконалення системи охорони здоров’я. Увага до проблеми організації та функціонування охорони здоров’я пояснюється необхідністю збереження і відновлення здоров’я населення громади, підвищення ефективності медичного обслуговування. Це  були і залишаються надзвичайно актуальними питаннями.

В зв’язку з цим було створено комунальний заклад Березівської  сільської ради «Центр  первинної медико – санітарної допомоги», вивчено питання першочергових заходів щодо поліпшення стану медичного обслуговування населення, розпочато роботу в цьому напрямку.  

На сьогоднішній день Березівська об’єднана територіальна громада закупила нове вдосконалене стоматологічне обладнання, яке розміщене в Березівській лікарській амбулаторії, де громадяни – жителі Березівської громади  отримують послуги стоматолога.  « повернутися до списку новин