На базі Березівського НВК пройшов методичний бенефіс

20 лютого на базі Березівського НВК пройшов методичний бенефіс вчителів історії та суспільних дисциплін освітніх закладів Березівської громади.

Свій досвід роботи з проблеми « Формування предметних компетентностей та розвиток творчого потенціалу учнів на уроках історії та суспільних дисциплін» презентувала учитель історії  Березівського  НВК Лубенець Н.В. Історики мали можливість переглянути урок з основ правознавства ( 9 клас), відвідати творчу лабораторію молодого вчителя, взяти участь в « Історичному марафоні». В ході зустрічі були розглянуті питання щодо особливості проведення ЗНО та ДПА у 2017 році, участі ЗНЗ громади у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, опрацьовані вимоги до ведення документації педагогами тощо.