Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

МАЄМО «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

         Відповідно до Постанови КМУ «Про забезпечення доступності лікарських засобів» № 152 від 17.03.2017 р. стартувала урядова програма «Доступні ліки», що передбачає відшкодування державою вартості медикаментів. Ліки зі знижками або безкоштовно можуть отримати пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою. Серед жителів Березівської об’єднаної громади таких немало: 1917 осіб мають серцево-судинні недуги, 118 страждають на діабет, а у 14 зареєстровано бронхіальну астму.

         Усього на фінансування програми з держбюджету на Сумщину виділено більше 14 мільйонів гривень. Березівська ОТГ на цей рік отримала 68 тис. грн. Щомісячно Центр первинної медико-санітарної допомоги Березівської сільської ради буде інформувати жителів про стан надання послуг за програмою «Доступні ліки».

         За пільговими рецептами мешканцям громади слід звертатись до лікарів амбулаторії с. Береза та с. Слоут. Також, головний лікар Ю. М. Борщ відповідно до графіку проведе прийоми та обстежить хворих у інших селах громади.

Картинки по запросу доступны ліки« повернутися до списку новин