Вшанували пам'ять народних месників

Дата: 28.09.2017 10:41

У Березівській об’єднаній громаді відбулися заходи до Дня партизанської слави.

Висловити всенародну повагу до захисників Батьківщини, які в роки Великої Вітчизняної війни боролися за свободу і мир у глибокому тилу та вшанувати пам'ять невинних жертв нацизму зібралися на мітинг-реквієм біля братської могили у с. Гута. Тут поховано 151 жителя села, котрих було спалено і розстріляно у березні 1942 року під час каральної акції за сприяння партизанам. До речі, цьогоріч біля памятника встановили інформаційні стенди, де міститься історичні відомості про партизанський рух у гутянськиї лісах та інформація про це братське поховання.
До учасників заходу звернулися секретар Березівської сільської ради Галина Прилуцька та староста села Ольга Кугат. Виступаючі наголосили, що ми повинні пам’ятати трагічні сторінки історії, щоб не допустити їх повторення, бути гідними подвигу тих, хто віддав свої життя за Батьківщину під час Другої Світової війни, а також тих, хто робить це нині на східних рубежах нашої держави. Також побажали здоров’я, благополуччя і, звичайно, миру.
Пам'ять народних месників та невинно загублених жертв присутні вшанували покладанням квітів до підніжжя меморіалу та хвилиною мовчання.
Крім цього,тематичні заходи відбулися в усіх загальноосвітніх навчальних закладах громади.