Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Нові освітні горизонти

Педагоги Березівської ОТГ обговорили нагальні питання освіти.

З ініціативи Березівського методичного кабінету під час осінніх канікул,  для вчителів-предметників закладів загальної середньої освіти  та вихователів  ДНЗ Березівської громади пройшли педагогічні дискусії «Нові освітньо-методичні горизонти у контексті Концепції нової української школи». Обговорювали сьогоденні проблеми сучасної школи: зміст освіти, методи, засоби, форми, мотиви, моніторинг навчання, інклюзивне навчання, престиж учительської професії, матеріальне забезпечення освіти та ін. Але більш за все учасників дискусій цікавило введення в дію нового Закону України «Про освіту», також педагоги мали змогу, обговорити нові освітні горизонти у концепції Нової Української школи, проблеми та перспективи зовнішнього незалежного оцінювання, основні напрямки роботи з обдарованою молоддю, опрацювати методичні рекомендації щодо особливостей проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, вимоги  до проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».
Учителі основ здоров’я початкової та основної школи розглянули проект «Вчимося жити разом», метою якого є розвиток життєвих навичок та надання психосоціальної допомоги дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні. Курс буде запроваджено на всіх рівнях освіти у рамках уроків-тренінгів з основ здоров’я та у виховній роботі в старшій школі. Підготовка до впровадження проекту виводить на новий рівень післядипломну освіту вчителів. Сутнісною новизною, якої є самостійне проходження он-лайн навчання з отриманням відповідного сертифікату.
Дискусії супроводжувались переглядом відео-роликів та презентацій. Також кожне предметне об’єднання учителів приділило увагу нагальним питанням здійснення освітнього процесу відповідно спеціалізації та спланували дієві заходи на 2018 рік.

Тетяна Ковтун, завідувач Березівського методичного кабінету« повернутися до списку новин