Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі–конкурсі дитячих творчих колективів «Золота Антилопа»

18-20 листопада 2016 року у місті Києві в економічному університеті ім. Вадима Гетьмана відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс дитячих творчих колективів «Золота Антилопа», який проходив у рамках Фестивального Руху «ПОТОКИ ТВОРЧЕСТВА», під егідою Української федерації танців та Української федерації дитячих творчих колективів. Учасниками фестивалю були дитячі колективи з різних куточків України, які показали свою майстерність в таких номінаціях: хореографія, театральний жанр, інструментальний жанр, вокальне (ансамблі, мюзикли, естрадний вокал, окремі виконавці),колективи оригінального жанру (пластичний етюд, акробатика, еквілібрування) художнє та декоративно - ужиткове мистецтво. Всього на розгляд компетентного журі було представлено 65 номерів.

Учасниками цього фестивалю стали і учні Слоутського НВК разом зі своїми керівниками гурткової роботи: Оксаною Петрівною Лихошапкою та Юлією Вікторівною Сачко. Вони продемонстрували свою творчість в трьох номінаціях: театральний жанр (постановка уривку з казки «Дідова та бабина дочка» на сучасний лад) , хореографія (танцювальний колектив «SMILE») та декоративно-ужиткове мистецтво (презентація виробів, що були виготовлені для учасників АТО). Також під час проведення фестивалю відбувалися і майстер класи, в яких приймали участь наші учні. Вони виготовляли ляльки-обереги для учасників АТО та вчилися танцювати (чечетка) на великій сцені. Фестиваль тривав з самого ранку і до вечора.

Після виступу всіх колективів відбулося ще й засідання круглого столу з керівниками, під час якого журі конкретно проаналізувало всі виступи та висловили свої побажання для керівників на подальшу їхню роботу. Потім відбулася церемонія нагородження за відповідними номінаціями. І як результат, наші учні вибороли три призові місця (у номінації «Театральний жанр» ІІІ місце, Хореографія ІІІ місце, декоративно-ужиткове мистецтво ІІ місце Диплом «Зірка майстерності»). Крім цього, всі учасники були нагороджені ще й дипломами та отримали на згадку іменний календар.

 « повернутися до списку новин