80% РОДИН УЧАСНИКІВ АТО ЗАБЕЗПЕЧЕНО ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ

Про це повідомлено на нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК

Особливу увагу Ірина Купрейчик зосередила на тому, що в першу чергу тверде паливо необхідно завезти сім`ям загиблих воїнів АТО. Наразі із 39 таких сімей незабезпеченими залишилося 2 родини. Як наголосили посадовці, найближчим часом ця проблема буде вирішена.

За даними Департаменту соціального захисту населення, на 7 листопада 2016 року дровами вже забезпечено 1884 особи зазначеної категорії, що становить 80% від загальної кількості (2369 осіб).

На завершальному етапі вирішення проблемних питань у Білопільському і Буринському районах.

Ірина Купрейчик зазначила, що робота по забезпеченню учасників АТО дровами буде активізована і згідно плану до 1 грудня всі договори будуть виконані.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11826-80protsent-rodyn-uchasnykiv-ato-zabezpecheno-tverdym-palyvom.html)