Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Традиційна серпнева конференція в громаді

У Березівській об’єднаній громаді підвели підсумки роботи освітньої галузі та окреслили перспективні плани на наступний навчальний рік у контексті сучасних тенденцій розвитку освіти.

Цьогоріч формат традиційної серпневої конференції дещо змінився - провели її форматі круглого столу. У заході взяли участь голова громади Надія Артеменко, її заступник Анатолій Тимощенко, делегації педагогічних працівників усіх навчальних закладів і їх керівники, гості та запрошені.
Голова ОТГ Надія Артеменко привітала присутніх з початком нового навчального року та побажала педагогам енергії, наполегливості, вагомих здобутків на непростому шляху створення Нової української школи. До щирих привітань долучився і Анатолій Тимощенко.
За доброю традицією на серпневій конференції у педагогічну сім’ю ОТГ були прийняті молоді спеціалісти: вчителі початкових класів Іващенківської філії Березівського НВК Ольга Новик і Світлана Гричаник та вихователь Первомайського НВК Анна Носач.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільради Ірина Перерва подякувала педагогам, які виконували свою роботу на професійному рівні та з доповіддю «Про підсумки роботи освітньої галузі Березівської сільської ради у 2016/2017 навчальному році та завдання на 2017/2018 навчальний рік в контексті сучасних тенденцій розвитку освіти» інформувала, як працювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться трудитись у наступному. В обговоренні виступу взяли участь директор Первомайського НВК Любов Плахова, учитель початкових класів Березівського НВК Тетяна Мовчан, заступник директора з навчально-виховної роботи цієї школи Тетяна Мурашко та інші учасники круглого столу.
На завершення конференції подяками та грамотами було відзначено кращих освітян об’єднаної громади: керівника гуртка Шевченківського НВК Володимира Манжоса, керівника гуртка Слоутського НВК Оксану Лихошапку, вчителя музичного та образотворчого мистецтва Березівського НВК Людмилу Радченко.
Продовжилася конференція секційними засіданнями.« повернутися до списку новин