ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Шановні жителі Березівської об’єднаної територіальної громади!
Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні, 21 листопада, вся Україна відзначає свято на честь двох видатних подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).
Це був дуже важкий іспит для України але нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, та маємо гідно відповідати на всі виклики часу.
Неоціненним для України є подвиг героїв Небесної сотні й воїнів у зоні АТО. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.
Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми, як єдиний великий народ, зуміємо зробити все для розквіту рідної України в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру всім нам!

Голова громади                                                     Н.М. Артеменко