Березівського сільського голову та Миколаївського селищного голову Президент України відзначив орденами «За заслуги» ІІІ ступеня. Нагороди на початку десятої сесії обласної ради їм вручав голова облдержадміністрації

Дата: 22.12.2016 11:23

«Я хотів би відзначити, що Надія Артеменко та Іван Ігнатьєв заслужено отримали ці нагороди, – наголосив Микола Клочко. – З Надії Михайлівни варто брати приклад усім новим головам громад, адже її заслуги визнають і народні депутати і в Міністерстві регіонального розвитку. Приємно мені, що нагороду отримав і Миколаївський селищний голова Іван Анатолійович, в якого, до речі сьогодні день народження».

Надію Артеменко та Івана Ігнатьєва Президент України відзначив державними нагородами 7 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування. «За вагомий особистий внесок у державне будівництво і розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм», – зазначено в Указі.