ГРОМАДА ДІЛИТЬСЯ ДОСВІДОМ

Дата: 28.07.2016 12:42

В Глухівському районі відбувся навчально-методичний семінар міського Сектору Державної Міграційної Служби з працівниками органів реєстрації виконкомів сільських та селищних рад  на якому аналізували стан ведення реєстрів територіальних громад та  обговорювали проблемні питання реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб.

На прохання працівників Глухівського міського сектору УДМС уповноважена особа Березівської сільської ради з питань формування та ведення реєстру територіальних громад Мар’яна Гурець ділилась своїм практичним досвідом щодо ведення Реєстру,  заповнення та видачі Додатків до  Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Впевнені що така співпраця необхідна для  забезпечення надання якісних послуг населенню.