Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

КОЖНА ДИТИНА СУМЩИНИ ПОВИННА МАТИ ШАНС ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ

На цьому акцентував заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА під час наради з питань підсумків зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року в Сумській області та завдань на 2017 рік

«Хоча Сумщина має непогані показники щодо проходження зовнішнього незалежного оцінювання, але нашою метою є поліпшення якості проведення ЗНО та підготовки до нього учнів», – зазначив Микола Подопригора.

Про рівень цьогорічних випускників у своєму виступі говорила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена ПОПОВА: «У цьому році 8 випускників навчальних закладів Сумщини отримали за результатами ЗНО найвищий бал – 200. 303 випускники закінчили школи із золотими та срібними медалями. І ці результати, які ми маємо, надихають нас на вдосконалення підготовки дітей до ЗНО».

За словами Миколи Подопригори, серед проблемних питань освіти, на які особливо слід звернути увагу, є суттєва відмінність між успішністю міських та сільських школярів. Подолати це допоможуть опорні школи,  які забезпечені хорошою матеріальною базою, відповідним кадровим та науково-методичним потенціалом.

На Сумщині було визначено 4 такі школи – Миколаївська спеціалізована школа (Білопільський район), Недригайлівська спеціалізована школа, Боромлянська ЗОШ (Тростянецького району) та Березівський НВК. До цієї когорти долучилася і спеціалізована школа Великої Чернеччини (Сумського району), яку відібрало Міністерство освіти і науки України. Робота зі створення опірних шкіл триває.

Крім того, заступник голови облдержадміністрації дав доручення освітянам області «підтягнути» ті предмети, з яких за результатами ЗНО Сумщина має гірші показники зокрема, він звернув увагу на необхідність покращення підготовки учнів з фізики.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11683-kozhna-dytyna-sumshchyny-povynna-maty-shans-otrymaty-yakisnu-osvitu.html)« повернутися до списку новин