Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Скайп-конференція з письменницею Світланою Талан

Учні Слоутського та Березівського НВК у понеділок 21 березня зустрілись з відомою українською письменницею Світланою Талан. Це стало можливим завдяки сучасним мультимедійним засобам: програмі скайп-зв’язку та проектору.

Світлана Олегівна розповіла про сюжет нового роману «Купеля» та поділилась з присутніми досвідом роботи, а також вона розкрила деякі творчі плани, згадала дитинство у с. Слоут. Учні 5 класу, разом з вчителем української мови Оксаною Петрівною Лихошапкою розповіли про свою роботу по вивченню творчості відомої землячки. Питання включення творчості письменниці до списку позакласного читання підняв також бібліотекар НВК Ігор Іванович Колодочка. Також спілкувались і школярі з с. Береза.

Бібліотекар Слоутської бібліотеки Галина Іванівна Ковальчук, що завітала на скайп-конференцію з представниками клубів за інтересами Слоутського Будинку культури, представила присутнім нові книжки С.Талан, що були придбані для бібліотеки за кошти ТОВ «АФ ім. Чапаєва».« повернутися до списку новин