Нарада керівників предметних та профільних методичних об’єднань

Питанню якісної організації методичної роботи в освітніх закладах Березівської сільської ради була присвячена нарада керівників предметних та профільних  методичних об’єднань, яка пройшла 20 жовтня 2016 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради.

В ході засідання піднімались актуальні питання змістовного планування роботи методичних об’єднань, опрацьовані вимоги до ведення необхідної  документації з використанням мультимедійної презентації, проаналізовані основні форми роботи з педагогічними працівниками.

Не залишились поза увагою питання роботи з обдарованими та здібними учнями, організації роботи динамічних груп вчителів-предметників по підготовці учнів до ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, тощо.

Матеріали роботи наради в електронному варіанті надані  кожному керівнику предметного та профільного методичного об’єднання для використання в роботі .