З Днем місцевого самоврядування!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ РАДИ, АКТИВІСТИ!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування, святом демократичного суспільства і народовладдя!

Висловлюю вдячність справжній команді однодумців, які вірять у можливості Березівської об’єднаної територіальної громади, бачать перспективи її розвитку і впевнені у правильності обраного шляху, усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.
Бажаю працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам і всім жителям Березівської ОТГ міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових звершень та успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування в ім’я розвитку нашої Батьківщини!

голова Березівської об’єднаної
територіальної громади                                                                      Н.М. Артеменко