Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Мобільна правова допомога

Врамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!» 29 серпня 2017 року мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги Головного територіального управління юстиції в Сумській області працювала на території Березівської об’єднаної територіальної громади. 

У адмінінстративному центрі громади - селі Береза розгорнули свою роботу працівники обласної юстиції та Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. Чимало громадян прийшли на зустріч з юристами. Запитання були різного характеру залежно від віку громадян. Так, молодь цікавилася, як зареєструвати дітей, а люди похилого віку запитували про пільги для соціальної категорії «діти війни». Також консультувалися із земельних проблем, зокрема, укладення у правовому полі додаткових договорів оренди з агротовариствами. 
«Спектр запитань, які виникали у мешканців сільської громади – різноманітний, як і саме життя. Найголовніше – ми зуміли підтримати людей конкретною правовою інформацією, роз’яснили, як їм потрібно діяти, щоб убезпечити себе від помилок», – зазначила заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Наталя Дуднікова, підбиваючи підсумок роботи у Березівській ОТГ.

 « повернутися до списку новин