Привітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери України

Дата: 03.11.2017 11:20

Шановні працівники соціальної сфери!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –
Дня працівника соціальної сфери України!

На Ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів Березівської об’єднаної громади. Щодня Ваша невтомна праця, турбота, а іноді й просто посмішка та добре слово дарує тим, хто потребують уваги і підтримки, такі необхідні віру, надію і відчуття захищеності у цей непростий для України час.
Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного.
Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей!

Голова громади                                                                                                                                                   Н.М. Артеменко