13 квітня у Сумах на площі Незалежності відбудеться обласний ярмарок до Великодніх свят, в якому візьмуть участь кращі сільськогосподарські та переробні підприємства області

Дата: 11.04.2017 11:11

На ярмарку всі бажаючі зможуть придбати великодню випічку, молочну продукцію, свіже м'ясо, м'ясо-копчені, ковбасні вироби, хлібобулочні, кондитерські, макаронні вироби в асортименті, борошно, крупи, олію, зерно, мед, живу рибу, рибопродукти та іншу продукцію вищого ґатунку на різні смаки й уподобання.

Організатором-розпорядником ярмарку виступить Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/12937-zhyteliv-sumshchyny-zaproshuyut-na-velykodniy-yarmarok.html)