ЖІНОК СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «БІЗНЕСWOMAN 2017»

Дата: 14.03.2017 11:03

Взяти участь у заході, запланованому на 8 квітня, можуть представниці дипломатичних структур, політикуму, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, міжнародних організацій, фондів тощо

Проведення форуму стане підсумком трирічної діяльності журналу «БізнесWOMAN 2017», який неодноразово виступав партнером міжнародних бізнес-проектів та заходів.

Мета заходу – консолідувати жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння у розвитку малого та середнього бізнесу.

Серед учасників форуму близько 1000 жінок з різних країн світу. Спікерами виступлять жінки, які на геополітичному рівні впливають на політичні, економічні та соціальні питання, та є впливовими і відомими в своїх галузях в Україні та закордоном.

Серед партнерів заходу: Світовий Конгрес Українських Молодіжних Асоціацій, Центр міжнародного приватного підприємництва CIPE (США), «Promote Ukraine» (Бельгія), «Abroadship» (Великобританія), ТОВ «Українсько-Грецька Думка» (Греція), БК «Щобелі Україна», ТОВ «Тін Імпекс», ГС «Промінь Україна» та багато інших.

Участь у Міжнародному бізнес-форумі для жінок безкоштовна за умови попередньої реєстрації та отримання запрошення.

Зареєструватися на форум можна за посиланням: http://2017.businesswoman.org.ua

(ДЖЕРЕЛО: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/12717-zhinok-sumshchyny-zaproshuyut-na-mizhnarodnyy-biznes-forum-bizneswoman-2017.html)