Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

З новими знаннями і досвідом

Спеціалісти Березівської об’єднаної громади вчилися стратегічному плануванню та використанню проектного менеджменту в роботі ОТГ.

Протягом 3-5 липня у Сумах пройшов семінар щодо стратегічного планування для власної громади та використання проектного менеджменту в роботі ОТГ. Крім нашої громади участь у заході взяли дев’ять ОТГ та чотири міста Сумщини. Спікерами були представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лілія Попова та Лідія Євтушенко, експерти громадського сектору, що активно працюють у напрямку підвищення спроможності органів місцевого самоврядування в Україні, Надія Афанасьєва, Ігор Баб’юк, Едуард Рахімкулов, теоретик та практик з місцевого економічного розвитку та стратегічного планування Ірина Ковра.
Представники Березівської ОТГ Любов Кулініч, Ірина Дегтяр та Людмила Ковальчук детально вивчали питання елементів та етапів написання стратегічного плану розвитку, формування проектної заявки та її особливостей залежно від фонду, залучення різноманітних джерел фінансування для розвитку громади, можливості, які надає Державний Фонд Регіонального Розвитку та ін. Після застосовували набуті знання на практиці: аналізували громаду за методикою SWOT-аналізу і більш розширених індикаторів потенціалу ОТГ, та представляли власні проекти розвитку ОТГ. В подальшому шляхом тісних консультації від експертів Українського інституту міжнародної політики планується доопрацювати та реалізувати ідеї в нашій громаді.« повернутися до списку новин